Web Tasarım

Müşteri odaklı, somut iş sonuçları sunan web sitesi çözümleri yaratan CBT-WEB, markaların sürekli değişen dijital dünyasında onlara yardımcı oluyor.

WEB GELİŞTİRME SÜRECİMİZ

ARAŞTIRMA VE PLANLAMA

Her şeyden önce, müşterinin ihtiyaçlarını ve iş hedeflerini anlıyor ve gerekli bilgileri topluyoruz. Web geliştirme ekibimiz, müşterinin projesi üzerinde çalışmaya başlamak ve düzgün bir şekilde yapılması gereken gerçekleri öğrenmek için eksiksiz bir planlama hazırlıyor. Web geliştirme ekibimiz teknoloji hakkında tam araştırma yapar ve uygun teknolojiyi alır. İyi bir anlaşma yaptıktan sonra, talimatlara ve son teslim tarihlerine göre istemci web geliştirme projesi üzerinde çalışmaya başlıyoruz.

MÜKEMMELLİK TASARIMI

Müşteri beklentilerini, iş hedeflerini koruyarak, trendler ve konseptler tasarlayarak, web sitenizi tasarlamaya başlarız.Duyarlı ve profesyonel bir tasarım oluşturmak için temaya, trendlere ve renklere karar vermek için büyük bir uzmanlığa ve zengin deneyime sahibiz. Web tasarım ekibimiz son derece yetenekli ve web sitenizi benzersiz, duyarlı ve diğerlerinden üstün tutmak için planlama yaparız.

TEMİZ KODLAMA

Bu aşamada, tasarımı en yeni web sitesi geliştirme teknolojilerini ve uygulamalarını kullandığımız kodlamaya dönüştürüyoruz. Web geliştiricilerimiz, iş hedeflerinize mükemmel şekilde uyan duyarlı ve profesyonel bir düzen tasarlar. Temiz kodlama bir web geliştirme sürecinin anahtar öğesidir. Bu işlev, Google’ın hızlı bir şekilde anlayabileceği ve dizine ekleyebileceği harika bir web sitesi oluşturur. Standart kodlamanın her zaman arama motoru optimizasyonu (SEO) ve sayfa yükleme süresi üzerinde doğrudan etkisi vardır.

LANSMAN VE BAKIM

Belirli popüler tarayıcıları test ettikten ve optimize ettikten sonra, web sitesi tüm işlevleriyle lansman için tamamen hazır hale getiriyoruz. Ekstradan SEO çalışmalarımızla, web sitenizi Google’da görünür hale getirmek için optimizasyon çalışması yapıyor, bu çalışmalar ile müşteriyi tekrar aramak, müşteri hizmetlerini artırmak ve pazarda önde olmak için önemli bir adım sağlıyoruz. Size güncellemeler, yenilikler ve orijinal içerikler sunar, böylece web sitelerinizin temiz, sorunsuz ve verimli çalışmasını sağlıyoruz.

Kurumsal veya Bireysel web projeleri

Web sitesi geliştirme projelerinin gerekliliğini analiz etme, geliştirme ve tasarlama konusunda ustalık ve yetkinliğe sahibiz. Farklı müşteri türlerine en son ve profesyonel web geliştirme hizmetlerini çok uygun fiyatlarla sunmayı amaçlıyoruz.

Web sitenizi bizim gibi görüyoruz ve bu nedenle buna göre çalışıyoruz. Web geliştirme aşamasındaki her çalışan, işletmenizin hedeflerine ulaşmasını sağlamak için ellerinden gelenin en iyisini yapar.Projeniz en etkili şekilde büyütmeye odaklı, kullanıcı dostu, işlevselliği ön planda tutuyoruz.

Web Sitesi Geliştirme Hizmetlerimiz

  • Açık Kaynak ve Özel Web Geliştirme
  • E-ticaret Geliştirme
  • PHP Geliştirme
  • CMS Geliştirme
  • WordPress Geliştirme
  • Websitesi Bakımı
  • Uzman Danışmanlık